ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №56 "БОРОВИЧОК"

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради

Ми щиро раді Вас вітати на сторінках сайту дитячого садка №56 "БОРОВИЧОК"

/Files/photogallery/1944/hNdHdy3LgXI.jpg

Хмельницький дитячий садок «Боровичок» - це неповторна й самобутня країна малечі. Найдорожчим скарбом тут є дитина, реалізація її особистісних потенцій, рівня досягнень через психолого-педагогічний супровід особистісного розвитку. В центрі уваги педколективу перебувають як фундаментальні, так і нові підходи до формування і виховання особистості.

/Files/photogallery/1944/DSC_8495.JPG

Заклад працює у 12-ти годинному режимі роботи.

Вихідні дні – субота, неділя, святкові дні.

В закладі виховуються діти віком від 2 до 6(7) років. Для дітей працює 12 вікових груп, дві з яких, для дітей з порушеннями мови. Всі вони гарні і затишні, теплі і гостинні. З вихованцями працюють досвідчені вихователі, кваліфіковані вчителі-логопеди, практичний психолог, музичні керівники, лагідні помічники вихователів. За здоров’ям малят спостерігють досвідчені старші медичні сестри. Кухарі майстерно готують смачну їжу. Мова навчання та виховання українська.

адреса вул. П.Мирного 21/1, м. Хмельницький 29027

вид / направленність ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ

район ОЗЕРНА

телефон +38 (0382) 77-23-60 , +38 (0382) 77-20-63

Завідувач Гриник Наталія Володимирівна

E-mail dnz_khm56@ukr.net

fecebook ХДНЗ 56

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.