У даному розділі представлено навчально-методичні посібники, які розроблені педагогами нашого дошкільного закладу, зокрема:

1. Навчально-методичний посібник "Граючись навчаємось", автор М.О. Бондар - вихователь ХДНЗ №56.

Методичний посібник створений на основі діючого Державного стандарту дошкільної освіти України. У посібнику вміщено теоретичний матеріал, практичний матеріал по опануванню педагогами навчанню дітей елементів грамоти. Запропонований матеріал в ігровій формі знайомить дітей із структурою мови, розвиває зв'язане мовлення, уяву, пам'ять дошкільнят, активізує їх пізнавальну активність.

2. Навчальна програма виховання дітей дошкільного віку з використанням елементів педагогічної спадщини В.Сухомлинського«ВИХОВУЄМО МАЛЕНЬКОГО ПАТРІОТА». Автори : Безпалько Р.В., вихователь –методист , І.П.Грона ,С.В. Дмитерко вихователі дошкільного навчального закладу №56 «Боровичок» м. Хмельницького

У навчальній програмі розкрито питання патріотичного виховання дітей дошкільного віку на сучасному етапі з використанням елементів педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського. Запропоновано теоретичний, практичний матеріал на основі діючого Державного стандарту дошкільної освіти України – Базового компонента дошкільної освіти.

3. Методчний посібник "Формування у дітей дошкільного віку екологічного світорозуміння через пошуково-дослідницьку діяльність". Автор: вихователь ДНЗ №56 Хмиз Галина Володимирівна

Пропонований у посібнику матеріал передбачає допомогти вихователям організувати роботу з екологічного виховання дітей дошкільного віку. В посібнику обґрунтовано найефективніші форми роботи з дітьми по екологічному вихованню, подано розгорнутий план діяльності з дітьми молодшого дошкільного віку.

Посібник рекомендований батькам, вихователям дошкільних закладів та всім, кому дорогі духовні скарби українського народу.

Коментарi